Feladta magát a három férfi, aki letört hat kőkeresztet a Margit hídról

rendőrautó; rendőrség
Fotó: police.hu

Feladta magát a rendőrségen az a három fiatal férfi, aki a gyanú szerint letört hat kőkeresztet a budapesti Margit hídról. A gyanúsítottak ittasságukkal magyarázták tettüket.

Mint korábban beszámoltunk róla, a Margit híd északi oldalán múlt péntekre virradóra törtek le hat kőkeresztet, az ügyben a II. kerületi rendőrkapitányság ismeretlen tettesek ellen indított eljárást.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság közlése szerint hétfő este jelentkeztek a rendőrségen a keresett fiatalok. Egy 20 éves és egy 21 éves férfit rongálás bűntett gyanúja miatt, harmadik társukat tanúként hallgatták ki.

A két gyanúsított beismerte a bűncselekmény elkövetését, amelyet ittasságukkal magyaráztak.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben