Füstölt a 2-es metró

A tűzoltókat az Örs vezér terére riasztották.

tuzoltosag
Fotó: Facebook/BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Füstölést észleltek a 2-es metróvonal külszíni részén az Örs vezér terén péntek délután, ezért riasztották a tűzoltókat – tudatta a katasztrófavédelem.

Mint írták, a füstölés azt követően jelentkezett, hogy a váltóhoz tartozó fűtési funkció valamiért bekapcsolt. A sínpár és a fűtőszál áramtalanítása után a fővárosi hivatásos tűzoltók hőkamerával átvizsgálják a területet.

Hozzátették: még az egységek kiérkezése előtt 100-150 ember épségben leszállt a metróról.

Az Örs vezér tere és a Puskás Ferenc Stadion között szünetel a forgalom.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Filmforgatás miatt két napra lezárják a metrót – titkolja a BKV, hogy mennyit kapnak érte
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén