Orbán Viktor a román miniszterelnökkel tárgyalt

ORBÁN Viktor; CIOLACU, Marcel
Marcel Ciolacu román kormányfő (b) fogadja Orbán Viktor miniszterelnököt Bukarestben 2023. július 19-én. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

Magánebéden fogadta Orbán Viktor miniszterelnököt Marcel Ciolacu román kormányfő szerdán Bukarestben.

Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke arról tájékoztatott, hogy a két kormányfő kötetlen beszélgetést folytatott a kétoldalú és az európai ügyekről.

Orbán Viktor Bukarestből Tusnádfürdőre, a 32. Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor helyszínére utazik tovább – közölte a sajtófőnök.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Magyar Péter: „Köszönjünk, köszönjük, köszönjük!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta