Megégette a feleségét egy Heves megyei férfi

rendőrség
Fotó: police.hu

Őrizetbe vettek egy 30 éves férfit, mert a gyanú szerint égési sérüléseket okozott a feleségének.

A Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfői közlése szerint még szombaton kora délelőtt érkezett bejelentés a rendőrségre, miszerint egy Heves vármegyei kistelepülésen otthonából – feltehetőleg a férje által okozott sérülései miatt – egy nőt szállítottak kórházba.

A helyszínen a bűnügyi szakemberek megállapították, hogy az ott élő 30 éves férfi valóban bántalmazta feleségét,

a gyanú szerint több helyen megütötte őt, erőszakoskodott vele, továbbá „intim testrészein égési sérüléseket okozott”.

A férfit előállították és ellene személyi szabadság megsértése bűntett, szexuális erőszak bűntett, valamint súlyos testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indult eljárás.

A nyomozó hatóság kezdeményezte a férfi letartóztatását – áll a közleményben.

Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő