Megkéselte feleségét, majd magával is végezni akart egy férfi Józsán

jozsa-gyilkossag
Rendőrök a józsai késelés helyszínén. Fotó: police.hu

Egy józsai férfi késsel többször megszúrta feleségét, majd magával is végezni akart – közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön.

Mint írták, július 12-én érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy egy 79 éves józsai férfi késsel megszúrta 77 éves feleségét. A kiérkező rendőrök az asszonyt az udvaron találták meg, míg a férjet házuk egyik szobájában.

A mentők mindkettőjüket kórházba szállították, akik még most sincsenek kihallgatható állapotban.

A hatóság részletet egyelőre nem közölt eset kapcsán. Hozzátették ugyanakkor, hogy a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást.

Rejtélyes halálesetek miatt exhumálnak négy holttestet Dunapatajon
Mi történik? Váratlanul lemondott a Központi Nyomozó Főügyészség vezetője
Leszúrtak egy férfit Csongrádban
Rabszolgaként tartottak fogva egy nőt Pátrohán, ütötték-verték, végül kidobták a holttestét
„Bűnös viszonnyal” vádolnak egy papot Miskolcon, falragaszok jelentek meg a városban
Viszik el a korrupt óellenzék és a Fidesz-maffia politikusait, Magyar Péter is megszólalt