Orbán Viktor: a magyarok egész Európát védik

határkerítés, nyugdíjasok
Kiránduló nyugdíjas csoport megtekinti a határzárat. Fotó: Facebook/Gémes László

A magyarok nemcsak Magyarországot védik, hanem egész Európát, benne Ausztriát is az illegális bevándorlókkal szemben – magyarázta Orbán Viktor pénteken a Bécsben rendezett magyar-osztrák-szerb migrációs csúcstalálkozón.

A kormányfő azt állította: tavaly Európa határai mentén összesen 330 ezer illegális migránst állítottak meg, ebből 270 ezret a magyar-szerb határon.

A kerítés, amely megvédi egész Európát.

A kerítés, amely megvédi egész Európát.

Orbán Viktor úgy fogalmazott: a magyar modell – amely hatékony –, egy egyszerű gondolaton nyugszik. Senki sem léphet be az ország területére amíg az általa leadott menekültügyi kérelmet el nem bírálták.

Bejönni akkor lehet, ha a beadott kérelemre van pozitív válasz – tette hozzá.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Magyar Péter: „Köszönjünk, köszönjük, köszönjük!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta