Több mint kétszáz kilogramm mohát lopott két férfi Bódvaszilason

moha
Moha a rendőrség fotóján. Fotó: police.hu

Több mint kétszáz kilogramm mohát lopott két férfi a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Bódvaszilas külterületéről.

A rendőrség csütörtökön azt írta, hogy az Edelényi Rendőrkapitányság járőrei június 5-én Tornanádaskán egy közúti ellenőrzés során ötvenhárom, mohával teli zsákot találtak egy teherautóban. A két nyírbogdányi férfi több százezer forintnyi – engedély nélkül szedett – védett növényt gyűjtött össze.

A 23 és 29 éves férfit lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Viszik el a korrupt óellenzék és a Fidesz-maffia politikusait, Magyar Péter is megszólalt
Bosszút akart állni, megölte kétéves, alvó gyermekét egy Somogy megyei férfi
Feljelentették Orbán Győzőt és Mészáros Lőrincet
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Bocsánatkérést követel a rendőr, akit munkanélkülivé tett Rétvári Bence szemétkedése
Rendőrök vitték el K. Endrét