Feleség verte össze a férjét Zalalövőn, vasárnap egy út mellett találtak rá, meghalt

helyszinelok-rendorseg
Fotó: police.hu

Felesége bántalmazta azt a férfit, aki a vitájukat követően távozott zalalövői otthonukból, néhány órával később azonban meghalt – közölte a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön.

A nyomozás adatai szerint szombat este, szerelemféltés miatt alakult ki szóváltás a házaspár két tagja között.

A vita során a feleség bántalmazta a férjét, többször kézzel megütötte, egy üveggel fejbe dobta, illetve hanyatt lökte.

A férfi ezt követően autóval elment otthonról, néhány órával később azonban belehalt sérüléseibe.

A nyomozók halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki a 38 éves feleséget, aki az eljárás során szabadlábon védekezhet.

A Zaol.hu információi szerint vasárnap egy út menti füves területen, közvetlenül az autója mellett találtak rá a férfira. Akkor még mutatott életjeleket, de mire a mentő kiért a helyszínre, elhunyt.

Halálos baleset Zalalövőnél, lezárták a 86-os főutat 

Gyilkossági kísérlettel gyanúsítanak egy nyírlugosi orvvadászt

Szökött fideszes? Mianmarban fogtak el egy pedofília miatt keresett férfit

Fideszes lehet? Éveken át szexuálisan bántalmazta kislányait egy szabolcsi férfi

Rendőrség: eltűnt egy anya és kisfia Csepelről

Áll a bál: Magyarország beperli az Európai Bíróságot