160 kiló lopott mohát találtak a rendőrök egy fonyi közúti ellenőrzés során

Jó, hogy nagyobb baj nem történt!

moha
Moha a rendőrség fotóján. Fotó: police.hu

Huszonhat zsákban közel százhatvan kilogramm engedély nélkül szedett mohát találtak a rendőrök egy fonyi közúti ellenőrzés során – számolt be a hét talán legmeglepőbb bűntényéről a police.hu.

Azt írták, az Encsi Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást két nyírbogdányi és három kemecsei férfival szemben, akiket május 3-án Fonyban állították meg a rendőrök egy közúti ellenőrzés során. Ennek eredményeként a rendőrök lefoglalták a két autóban összesen huszonhat zsák, majd’ százhatvan kilogrammnyi,

engedély nélkül, a közeli erdőből szedett mohát, amely értéke meghaladja az ötszázezer forintot.

A rendőrség az érintett férfiakat előállította az Encsi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket a nyomozók.

Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál