Két óra alatt háromszor mértek be egy gyorshajtót Zalában

gyorshajto-traffi
Fotó: police.hu

Két óra alatt háromszor is bemértek a rendőrök Zalában egy gyorshajtót, aki többszörös bírságot és büntetőpontokat kapott – írja a police.hu.

A fényképes beszámoló szerint a nagy értékű terepjáró sofőrjét még április közepén először a 74-es főút 58-as kilométerénél mérték be, mert 90 helyett 159 kilométeres sebességgel száguldott. Nem egészen húsz kilométerrel távolabb, szintén a 74-es főúton 130 kilométerrel hajtott, majd nem sokkal később Bocskán harmadszor is lefotózták, ahogy a 60-as tábla ellenére 73 kilométerrel haladt.

A jármű üzembentartójára két esetben közigazgatási, egy esetben pedig helyszíni bírságot szabtak ki, de ezeken felül nyolc közúti közlekedési büntetőpontot is kapott.

Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben