Megöltek egy embert Józsefvárosban

helyszinelok-rendorseg
Fotó: police.hu

Még péntek este nyolc óra előtt érkezett bejelentés a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába, miszerint a főváros VIII. kerületének egyik lakásban egy középkorú férfi szúrt sérüléseket szenvedett és meghalt.

A police.hu közlése szerint a rendőröknek az elhunyt élettársa azt állította, hogy a férfi önkezével vetett véget életének.

A nyomozók viszont a szemle során idegenkezűségre utaló jeleket találtak. Emiatt a BRFK Életvédelmi Osztály emberölés​ gyanúja miatt indított eljárást.

A feltételezett elkövetőt, az áldozat élettársát őrizetbe vették, aki beismerő vallomást tett.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki