Elköltözött feleségétől Navracsics Tibor, válságban a miniszter 17 éves házassága

A pufi mellény után itt az új kormányista divat: a válás!

navracsics-tibor
Navracsics Tibor területfejlesztési miniszter beszédet mond a Somogy megyei polgármesterek és jegyzők siófoki tanácskozásán 2022. november 8-án. Fotó: MTI/Vasvári Tamás

Megromlott Navracsics Tibor területfejlesztési minisztere házassága, egy ideje a jegygyűrűjét sem viseli, sőt, már külön is költözött a feleségétől, a családjától – értesült a Blikk. A hírt a miniszter is megerősítette a lapnak.

A Blikk emlékeztet, a Kereszténydemokrata Néppárt területfejlesztésért és az uniós források felhasználásáért felelős tárca nélküli minisztere 2006-ban vette el második feleségét, Prevoz Anikót.

„Nem válok, átmenetileg külön élünk. Mivel ez a családunk belügye, ezért a sajtó képviselőit arra kérem, legyenek tekintettel a gyermekeinkre, és tartsák tiszteletben a döntést. Köszönöm”

– önérzeteskedett a lapnak a politikus, akinek a pártja máskor előszeretettel szól bele családok életébe, az abortusztól kezdve a homoszexualitáson át a gyermeknevelésig mindenben kompetensnek képzelve magát.

Tömegbaleset az M7-esen, hatalmas a torlódás, sérültek

Szijjártó bejelentette, hogy most a Kaukázusban fog békét teremteni az Orbán-kormány

Fidesz-közeli vállalkozó küldhette rá a provokátorokat Magyar Péterék nagyváradi rendezvényére

Dojcs Tomász úgy tudja, Madyar Péter méretére testre szabják a mentelmi jogot Brüsszelben

Ma is vergődik Orbán, rendkívüli tanácskozást hívott össze

Leégett egy faház Pilisborosjenőn, egy ember meghalt