Összeszurkálta magát, mielőtt elfogták a 21 éves gyilkost, aki megölt egy férfit vasárnap délután Csornán

rendőrség, megkülönböztető jelzés

Miskolcon fogták el hétfőn azt a 21 éves debreceni férfit, aki a gyanú szerint vasárnap megölt egy 39 éves férfit Csornán.

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint állampolgári bejelentés érkezett a rendőrségre hétfőn arról, hogy a férfi Miskolcon, a Vologda városrészben található kutyafuttatóban tartózkodik.

A rendőrök megpróbálták elfogni a férfit, azonban a gyanúsított öngyilkossági szándékkal egy késsel többször megszúrta magát.

A férfit a mentők ellátták, majd kórházba vitték. Őrizetbe vétele érdekében a rendőrség a szükséges intézkedéseket megteszi – írták.

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság vasárnap közölte, hogy holtan találtak egy 39 éves férfit egy lakótelepi lakásban Csornán. Az emberöléssel a 21 éves debreceni férfit gyanúsították, aki ellen elfogatóparancsot adtak ki.

Elromlott a vécé a vonaton, pisiszünetet tartottak egy megállóban
Megölhettek egy 39 éves férfit Csornán
Pánikban a NER: Orbán oligarchái mentik a vagyonukat Magyarországról
Súlyos hírek érkeznek a Külügyminisztériumból
Fegyverrel fenyegették a Bűnvadászokat, a rendőrök alig akartak intézkedni
Iskolai mészárlásra készülhetett egy 15 éves fiú Budapesten