Gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Cegléd-Szolnok vonalon

Gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Cegléd-Szolnok vonalon, 15-20 perccel nőhet a menetidő – közölte a Mávinform szombaton este.

A tájékoztatás szerint a Szegedről a Nyugati pályaudvarra tartó InterCity elgázolt egy embert Pilis és Monor között. A helyszínelés végéig csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok ezen a szakaszon.

A szerelvény utasai a katasztrófavédelem munkatársainak segítségével szálltak át egy másik, a Nyugati pályaudvarra tartó járatra.

Filmforgatás miatt két napra lezárják a metrót – titkolja a BKV, hogy mennyit kapnak érte
Szorul a hurok, átvilágítják Orbánék hazaáruló vasúti projektjét
Vitézy Dávid újraindította, amit Lázár tönkretett: újra láthatók a MÁV késései
MÁV: Lerohadt egy vonat a Nyugatiban, fennakadás több vonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vonalon, legalább két ember megsérült
Súlyos üzemzavar a MÁV-nál, leállt a teljes dél-balatoni vonatközlekedés