Kettős emberölés felbujtóját fogták el Budapesten

rendőrség

A kijevi bíróság kétrendbeli emberölés bűntett felbujtása miatt keresett egy magyar állampolgárságú férfit, akit végül Budapesten fogtak el – tudatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön.

A police.hu oldalon azt írták, hogy az Interpol Ukrán Nemzeti Irodától és a Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központtól kapott információk alapján kezdték el keresni a férfit, mivel a gyanú szerint évekkel ezelőtt megbízást adott egy ukrán szervezett bűnözői csoportnak, hogy ölje meg két üzlettársát Ukrajnában.

Az 58 éves férfit I. kerületi lakóhelyén fogták el, majd a kiadatási eljárás miatt átadták őt a Fővárosi Törvényszéknek – tették hozzá.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban