Elütött a vonat egy férfit Debrecenben, de túlélte

Elsodort egy férfit a vonat Debrecenben, a Nagyállomáshoz közeli Déli sornál csütörtök délelőtt.

A hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság tájékoztatása szerint a férfit a mentők és a tűzoltók együtt vitték át a síneken a mentőautóig, majd kórházba szállították.

A vonat hetven utasa közül senki nem sérült meg, őket a tűzoltók segítségével átszállították egy másik szerelvényre.

A helyszíni szemle egy sávon zajlik, két sínpáron megindult a vonatközlekedés.

Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Hangfelvétel: választási csaláson kapták a Fidesz két képviselőjelöltjét
Súlyos baleset történt a debreceni akkumulátorgyár építkezésén
Elítélték a fideszest, aki kalapáccsal támadt rá a Tisza Párt önkénteseire
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel