Halálos vonatgázolás történt Budaörs és Biatorbágy között

sinek-vasut-mav
Fotó: Facebook/Mávinform

Halálra gázolt egy nőt a Dráva Intercity a Budaörs és Biatorbágy közötti vasúti szakaszon vasárnap délután.

A Mávinform az eset kapcsán azt írta: a 16 óra 15 perckor a Keleti pályaudvarról indult és Győr-Szombathely-Szentgotthárd érintésével Ljubljanáig közlekedő vonat utasait átszállítják a Keletiből Sopronba tartó Sopron-Közgáz InterCity-re.

A helyszínelés ideje alatt a két állomás között csak az egyik vágányon közlekedhetnek a vonatok – tették hozzá.

✅ Frissítés: Budaörs és Biatorbágy között befejezték a helyszínelést, már mindkét vágányon közlekednek a vonatok. A…

Posted by MÁVINFORM on Sunday, December 25, 2022

Jelezték azt is, hogy a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon 15-20 perccel megnő a vonatok menetideje, a Déli pályaudvarról Oroszlányba 18:55-kor induló személyvonat vasárnap Kelenföldről indul.

Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Vitézy Dávid újraindította, amit Lázár tönkretett: újra láthatók a MÁV késései
MÁV: Lerohadt egy vonat a Nyugatiban, fennakadás több vonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vonalon, legalább két ember megsérült
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel