Autót találtak a Dunában Vácnál

Személyautót találtak a Dunában Vácnál szombaton – tájékoztatott az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján.

Azt írták: a partról 10 méterre elmerült autót a város hivatásos tűzoltói a Molnár utca közelében csörlővel vontatták ki a folyóból, miután a fővárosi hivatásos tűzoltók búvárai megállapították, hogy nincs benne senki.

A Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság közlése szerint az elmerült autóról egy kajakozó tett bejelentést.

Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten
Külföldi újságban gyalázza a magyar kormányt Sulyok Tamás
Tovább hazudozik a Fidesz, miután elbukott a Sulyok nevű trógerjük puccskísérlete
Az Alkotmánybíróság is elhajtotta Sulyok Tamást – Magyar Péter: megbukott, távoznia kell
Köpni utánuk: újabb adag propagandistát rúgtak ki, ezúttal a Magyar Nemzettől