Több késszúrással megölte barátját egy aranyosapáti férfi

helyszinelok-rendorseg
Fotó: police.hu

Több késszúrással megölte vele egykorú barátját egy 46 éves aranyosapáti férfi kedden – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán.

Azt írták: az elkövetőt otthonában kereste fel kedden egy helybéli kollégája, akivel italozás közben vitázni kezdtek. A vita során dulakodás alakult ki, és a házigazda egy összecsukható, 8,5 cm pengehosszúságú késsel többször nyakon szúrta áldozatát, aki emiatt meghalt.

A rendőrök az elkövetőt a helyszínen elfogták, majd előállították, kihallgatását követően őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását.

Hozzátették, vallomásában a gyanúsított azt mondta, hogy egyáltalán nem emlékszik tettére.

Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben