Lezuhant egy férfi a KöKi Terminál tetejéről, meghalt

Jelentős rendőri készültséget tapasztaltak kedd este a kispesti Köki Terminálnál az Ittlakunk.hu olvasói, beszámolók szerint a hatóság egy helyszínelősátrat is felállított a bevásárlóközpontnál.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság a lap megkeresésére később elmondta, kedd délután negyed öt körül kapták a jelzést, mely szerint egy férfi az áruház tetejéről a földre zuhant. A 44 éves férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.

Sajnos nem az első eset.https://19.kerulet.ittlakunk.hu/utcak-terek/221122/halalba-ugrott-egy-ferfi-koki-terminal-tetejerol

Posted by XIX. kerület, Kispest – ittlakunk.hu on Tuesday, November 22, 2022

Az esettel összefüggésben bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a körülményeket a Budapesti Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja.

Ha te is úgy érzed, hogy segítségre lenne szükséged, hívd a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot és olvasd el ezt az oldalt! Ha másért aggódsz, itt találsz segítséget.

Teherautó gázolt halálra egy nőt Budapesten

Kiosztották a batidai gazembert: „megtestesíti azt a Fideszt, amitől a jóérzésű magyarok napról napra nagyobb távolságot szeretnének tartani”

Nagy baleset az M1-esen, egy embert garázdaságért előállítottak

Két kamion és egy kisteherautó ütközött össze az M1-esen, egy ember meghalt

Figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat

Tömegbaleset az M7-esen, hatalmas a torlódás, sérültek