Eltévedt két idős nő a Bükkben

Egy aggódó férj telefonált szombat este a rendőrségre, hogy felesége és annak barátnője feltehetőleg eltévedt a Bükkben. A 66 és 77 éves nőt éjféltájt találták meg a rendőrök, erdészek segítségével – olvasható a police.hu-n.

Mint írták, a két idős nő délelőtt indult túrázni Bánkútra, de idővel eltévedtek, és szét is váltak. A fiatalabbikat este 22 óra után találták meg Nagyvisnyón, míg barátnőjét hajnal egy órakor szintén Heves megyei területen, épen és egészségesen. A rendőrök biztonsági intézkedés keretében mindkét nőt hazavitték.

A kutatásban a megyei rendőrök munkáját segítették a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai és helyi erdészek is.

 

 

Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség
Magyar Péter: Soha nem volt még példa arra, ami a következő 4 napban jön
Vége a Megafonnak, holnap lapátra kerül az utolsó propagandista, már a bútorokat is eladták