Orbán Viktor: a királynő elkötelezettsége és szolgálata példa mindannyiunk számára

orban-viktor
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

Brit kollégájának, Liz Trussnak írt gyásztáviratban fejezte ki részvétét Orbán Viktor II. Erzsébet királynő halála kapcsán – tájékoztatott Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke péntek reggel.

„Nagy fájdalommal és szomorúsággal hallom, hogy Őfelsége II. Erzsébet királynő elhunyt. Elkötelezettsége és szolgálata az Egyesült Királyságért példa mindannyiunk számára”

– írta Orbán Viktor. Hozzátette: mindig szeretettel fogunk emlékezni Őfelsége magyarországi látogatására, amely tovább erősítette kapcsolatainkat.

Isten nyugosztalja II. Erzsébet királynőt!

Posted by Orbán Viktor on Thursday, September 8, 2022

„Gondolataink és imáink Önnel és az Egyesült Királyság népével vannak” – zárta levelét Orbán Viktor.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem