Egy kislány is meghalt a Miskolc és Szerencs között történt balesetben

baleset-miskolc
A baleset helyszíne a rendőrség fotóján. Fotó: police.hu

Egy 13 éves kislány és egy 19 éves fiatal is meghalt abban az öt halálos áldozatot követelő balesetben, amely kedd este történt Miskolc és Szerencs között, a 37-es út 24-es kilométerénél.

A rendőrség újabb közlése szerint a 46 éves szerencsi sofőr autójával a megengedett 60 km/órás sebességet jelentősen túllépve átsodródott a szemközti sávba, ahol összeütközött egy szemből érkező, szabályosan haladó autóval, amelyben négyen utaztak. A balesetben mindenki meghalt.

A balesetet feltételezhetően okozó férfi nem használta a biztonsági övét, mint ahogy a másik autó hátsó ülésén ülő 38 éves bekecsi nő és a 13 éves megyaszói kislány sem. A karambolt nem élte túl a kislány 37 éves megyaszói apja és 19 éves alsódobszai rokonuk sem.

A szerencsi rendőrkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja a halálos közúti baleset pontos körülményeit.

Kiesett egy 24 éves férfi az ablakból a budapesti Vörösmarty utcában

Holtan találtak rá egy NAV-os tábornokra az ukrán pénzszállítók elfogásának estéjén

Kizuhant az ablakból egy kisfiú Győrben

Léket kapott egy teherszállító uszály Vámosszabadinál

Hatalmas tűz Budapesten, kilométerekről is látszik a füstje

Kigyulladt egy elszívó egy budapesti vendéglátóhelyen, 500 embert menekítettek