Szerszámokkal, botokkal támadtak egymásra két család tagjai Kétegyházán

Dulakodásba torkollt egy családok közötti vita a Békés megyei Kétegyházán vasárnap délután: szerszámokkal, botokkal támadtak egymásra a két család tagjai, a rendőrök két férfit őrizetbe vettek.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint néhány perc alatt tettlegességig fajuló vita alakult ki két család között vasárnap délután. A kiérkező rendőrök kilenc férfit és egy nőt állítottak elő a Gyulai Rendőrkapitányságra.

A nyomozók négy kétegyházi férfit csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdasággal gyanúsítanak. Közülük egy 45 éves és egy 23 éves férfit őrizetbe vettek. Vizsgálják, hogy a jelenlévők közül kinek milyen szerepe volt a konfliktusban – tették hozzá.

Macsétával, ásóval esett egymásnak két család hétfőn, egy embert többször elgázoltak autóval
Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben