Kigyulladt egy mozdony, késnek a vonatok a záhonyi vasútvonalon

Kigyulladt a Nyíregyházáról Budapestre tartó Tokaj IC mozdonya a karcagi állomáson szombat délután, a vonatról az utasokat leszállították, nem sérült meg senki, a baleset miatt késéssel közlekednek a vonatok – írták a Mávinform Facebook-oldalán.

A tűzoltás idejére a karcagi állomáson a felsővezeték-hálózat feszültségmentesítése miatt csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok, a forgalom jelentősen lelassul, a záhonyi fővonalon 20-40 perccel megnő a menetidő – olvasható.

✅ Frissítés:A záhonyi fővonalon mérséklődtek a késések, estére helyreáll a menetrend.Karcag állomáson nincs már…

Posted by MÁVINFORM on Saturday, July 23, 2022

A bejegyzés szerint a szolnoki állomáson egy tehervonat egyik kocsija gyulladt ki, ezért ott is kevesebb vágányon zajlik a forgalom a tűzoltás ideje alatt.

Kisiklott és az árokba dőlt egy vonat Magyarkútnál, 20 fő utazott rajta

Mozgó vonatból ugrott ki egy gyermek, mentőhelikopter vitte el

Lázár János bemondta: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport

Kigyulladt a Citadella InterCity mozdonya

Tragédia Balatonfüreden: ketten életüket vesztették egy háztűzben

Tragédia az M43-ason: egy német meghalt, a neki segíteni próbáló román autós súlyosan megsérült