Elvágta a torkát egy férfi a metróalagútban Budapesten, a Blaha Lujza térnél

Hatósági zárás miatt nem jár a 2-es metró a Deák Ferenc tér és az Örs vezér tere között szombat délelőtt – közölte a Budapesti Közlekedési Központ. Az érintett szakaszon pótlóbuszok viszik az utasokat.

❌ Az M2-es metró helyett a Deák Ferenc tér és az Örs vezér tere között továbbra is pótlóbusz közlekedik hatósági intézkedés miatt.

Posted by BKK Info on Saturday, June 25, 2022

Lados Réka, a Budapesti Rendőr-Főkapitányság sajtóügyeletese az MTI megkeresésére elmondta, hogy

a Blaha Lujza téri metrómetrómegállónál egy férfi beszaladt az alagútba, és ott egy késsel elvágta a torkát.

Az Országos Mentőszolgálat már a helyszínen van, ellátja a sérültet – tette hozzá.

Ha te is úgy érzed, hogy segítségre lenne szükséged, hívd a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot és olvasd el ezt az oldalt! Ha másért aggódsz, itt találsz segítséget.

Nagy a baj, lezárták az Óbudai-szigetet

A Pride-dal beégtek, most a rakparton szórakozó fiatalok kapcsán ütné a fővárost egy fideszes „civil szervezet”

Elrendelték a főváros azonnali jogvédelmét, az Államkincstárnak vissza kell fizetnie a lenyúlt 10,2 milliárdot

Teherautó gázolt halálra egy nőt Budapesten

Paravánnal kellett takarni a keddi tragikus balesetet a bámészkodók elől, az autópályakezelő elmagyarázta

Traktorral gázolta halálra feleségét egy látássérült férfi Szabolcsban, vádat emeltek ellene