Megbírságoltak a rendőrök egy forgalommal szemben haladó 76 éves autóst

Mindössze 30 ezres bírsággal megúszta az életveszélyes mutatványt.

Megbírságolták a rendőrök azt az autóst, aki a forgalommal szemben haladt az M4-es autóúton még kedden.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 112-es segélyhívó számon kaptak bejelentést kedd kora délután arról, hogy egy személygépkocsi szemben halad a forgalommal az M4-es autóút Tiszapüspöki elkerülő szakaszán.

A forgalomellenőrző járőrök egy „biztonságos pillanatban” visszafordították, majd megállították a Budapest irányába tartó, de a Debrecen felé haladó forgalmi sávban közlekedő autóst.

A 76 éves szolnoki férfira 30 ezer forint közigazgatási bírságot és négy közlekedési előéleti pontot szabtak ki – olvasható a közleményben.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban