Lemondott egy fideszes polgármester

Lemondott posztjáról a Tolna megye Fadd Fidesz-KDNP-s polgármestere. Fülöp János hétfőn az MTI-nek elmondta, május 31-én egészségügyi okból nyújtotta be lemondását.

A 4200 lakosú nagyközség eddigi vezetője 2006 óta állt az önkormányzat élén, kétszer a Fidesz és a KDNP, kétszer a Fidesz és a Faddi Polgári Egyesület jelöltjeként választották meg polgármesternek.

A helyi választási bizottság közleménye szerint az időközi választást szeptember 11-én tartják, a jelölteket július 23. és augusztus 8. között lehet bejelenteni. A választásig Bali Ervin (Fidesz-KDNP) alpolgármester ügyvivőként vezeti az önkormányzatot.

Halálos baleset történt Fadd térségében
Azonnali hatállyal felmondta a Balásy-cégekkel kötött szerződéseit a nemzeti rendezvényszervező
Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Szorul a hurok: régi adósságát törleszti a rendszerváltás, ha átmegy ez a törvényjavaslat
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem