Lesz magyar túlélés, Orbán bejelentette: marad az élelmiszerár-stop és a 480 forintos benzin

Orbán Viktor
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

Facebook-oldalán hozta a jó hírt csütörtök délután Orbán Viktor, hogy továbbra is érvényben maradnak a kádárista árstopok, a kormány meghosszabbítja többek közt a közkedvelt csirkefarhát és kristálycukor árát érintő olcsósítást, és marad a 480 forintos benzinár is.

Döntött a kormány:- az élelmiszerár-stopot 2022. október 1-ig,- a hitelmoratóriumot és a kamatstopot 2022. december 31-ig,- a benzinárstopot 2022. október 1-ig meghosszabbítjuk.

Posted by Orbán Viktor on Thursday, June 16, 2022

A poszt szerint a hitelmoratóriumot és a kamatstopot 2022. december 31-ig tartja fent a kormány, míg az élelmiszerár-stopot és a benzinárstopot október 1-ig élvezheti a lakosság.

Feljelentették Orbán Viktort, amiért elengedte a kormányt
Orbán a Karmelita teraszán bóklászott, amikor Magyar Péter átintegetett neki
Kiszivárgott a hazaáruló Orbán telefonbeszélgetése: „A magyar miniszterelnök porig alázta saját magát és az országot is”
Orbán rendelhette a szerbiai kamu „szabotázsakciót”
Kiürítették Orbánék az államkasszát a választás előtt
Magyar Péter bejelentett két újabb kormánytagot