Riasztották a honvédség Gripenjeit

gripen_hm
Fotó: honvedelem.hu/Kertész László

Egy török utasszállítót ért bombafenyegetés miatt riasztották a Magyar Honvédség Gripenjeit hétfő délután.

A Honvédelmi Minisztérium közleménye szerint egy török felségjelzésű Airbus utasszállító repülőgép bombafenyegetést kapott, ezért a NATO déli Egyesített Légi Hadműveleti Központ riasztotta a légvédelmi készültséget ellátó vadászgépeket.

A Lengyelország felől érkező gép Balassagyarmat térségében lépett be a magyar légtérbe. A géppár az utasszállítót a román országhatárig kísérte, majd visszatértek a kecskeméti repülőbázisra – jelezte a HM.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Magyar Péter: indul a „tisztítótűz-művelet” – Az olasz maffia mintájára lesz eltakarítva a Fidesz-maffia
Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten
Külföldi újságban gyalázza a magyar kormányt Sulyok Tamás
Tovább hazudozik a Fidesz, miután elbukott a Sulyok nevű trógerjük puccskísérlete