Orbán Viktor megtekintette a határt

Orbán Viktor
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

„Határszemle indul” felirattal jelent meg szombaton a legújabb propagandafotó Orbán Viktor Facebook-oldalán, arról tájékoztatva a követőket, hogy Miniszterelnök Úr saját szemével bizonyosodik meg róla, hogy minden rendben van-e az ukrán-magyar határon.

A magyar emberek biztonsága az első!

Posted by Orbán Viktor on Saturday, February 26, 2022

A magyar emberek biztonsága az első! – került még a fotó alá az aktuális egybites szólam, mintha lenne, aki ezt vitatná Magyarországon.

Egy kommentelő egyébként ezt a képet posztolta Orbánnak, aki következetesen csak „konfliktusnak” nevezi orosz gazdája háborús agresszióját, amelyben már lakóházakat is támadnak. A fotón a légicsapások elől a kijevi metróba menekített gyerekek láthatók:

Elbocsátják a Pesti Srácok összes munkását – folytatódik a fideszes szennymédia összeomlása
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem