Megfojtotta a feleségét egy férfi Ököritófülpösön

Megfojtotta a feleségét, majd öngyilkos akart lenni egy férfi Ököritófülpösön – közölte a rendőrség szombaton a honlapján.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint január elsején reggel 7 óra után érkezett bejelentés, miszerint Ököritófülpösön, egy férfi megfojtotta a feleségét, majd megpróbált önkezével véget vetni az életének.

A mentők a helyszínen megállapították, hogy a fiatal nő életét vesztette, a férjét kórházba vitték.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást – olvasható a közleményben.

Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben