„Figyeljetek, fiatalok!” – Orbán gyerekeknek mutogatta a kolostorát, ahol dolgozik

Orbán Viktor egy jászsági családot lát vendégül a Karmelita kolostorban. Fotó: Facebook/Pócs János

Pócs János jászsági fideszes képviselő közbenjárására látogathatott el Orbán Viktor kolostorába egy jászszentandrási család – derült ki a miniszterelnök és a különös „humorú” képviselő által közzétett pr-felvételekből.

A karácsonyi postaládába eljuttatott 500 levél között volt egy jászszentandrási kislány kívánsága. Azt írta szeretne…

Posted by Pócs János on Friday, December 17, 2021

Pócs szerint a család kislányának kívánsága volt, hogy találkozhasson a miniszterelnökkel. A gyerek állítólag a levelében úgy fogalmazott: „eddig még nem sikerült, de az álmait sosem adja fel”.

Végül az álom valóra vált, a kislányt családjával együtt fogadta Orbán Viktor a Karmelitában. A – feltételezhető – nagymama meg is jegyezte: ez egy életre szóló élmény volt számukra.

Jászsági látogatók

Jászsági látogatók

Posted by Orbán Viktor on Saturday, December 18, 2021

Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart
Elbocsátják a Pesti Srácok összes munkását – folytatódik a fideszes szennymédia összeomlása
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Hosszú listát tett közzé Magyar Péter a Tisza első 50 napjának eredményeiről
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába