Rosszul lett és meghalt egy nyolcéves kislány egy móri iskolában

Egy tanórán kívüli sportfoglalkozáson történt a tragédia.

Rosszul lett és meghalt egy 8 éves diák kedden a móri Dr. Zimmermann Általános Iskolában – írja a Blikk.

Úgy tudni, az eset egy tanórán kívüli sportfoglalkozáson történt, a helyszínre mentő és mentőhelikopter is érkezett.

A rendőrség tájékoztatása szerint nem sokkal fél négy előtt érkezett hozzájuk a jelzés a tragédiáról. A halálesettel összefüggésben idegenkezűségre utaló körülmény nem merült fel, a körülményeket a Móri Rendőrkapitányság általános közigazgatási rendtartás keretén belül vizsgálja.

Az iskola Facebook-oldalán olvasható részvétnyilvánítások, valamint egy helyi Facebook-csoport több hozzászólása szerint egy kislányról van szó.

Nyolc gyanúsítottja van két móri család összetűzésének
Földrengés volt Móron
Magyar Péter: a hőség miatt otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában
Fiatal sportoló és színésznő párja balesetezett Bükkábránynál
Kiégett egy autó az M7-es autópályán Szabadbattyánnál
Hosszú listát tett közzé Magyar Péter a Tisza első 50 napjának eredményeiről