Holtan találták az eltűnt szabolcsi fiút, akit zaklattak az iskolatársai

Utoljára hétfőn reggel fél nyolckor látták azt a 16 éves vajai fiút, akinek eltűntét édesanyja osztotta meg a Facebookon. Az iskolába már nem érkezett meg.

Az édesanya azt írta, fiát iskolatársai cikizték, piszkálták, a srácnak pedig volt olyan kijelentése is, hogy „inkább a halál mint az iskola”. A Facebook-poszt kedd délután szomorú fejleménnyel frissült:

„Meglett a fiam, de sajnos már túl késő!!! Meghalt”

– közölte a fájdalmas hírt az édesanya.

https://www.facebook.com/edina.lovas.1/posts/4245485952246902

A fiú halálának körülményeiről egyelőre nem tudni részleteket.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel