„Már iszom is, Főnök” – Orbánnal viccelődött a súlyos betegségen átesett fideszes képviselő

Orbán Viktor és Bányai Gábor Kötcsén
Részlet Orbán Viktor videójából.

Bányai Gábor, a koronavírus-fertőzés miatt hónapokig kórházban fekvő Bács-Kiskun megyei fideszes képviselő is hivatalos volt a szombati kötcsei találkozóra.

Orbán Viktor mikor meglátta, azzal üdvözölte a „nagy túlélőt”, akit júliusban, 150 nap után engedtek haza: „Nem túl korán van ez?”

Mire Bányai azt felelte:

„Hát, már iszom is, Főnök!”

Majd az atyáskodást imitáló Orbán megenyhült, és levonta a következtetést: ha valaki olyan bajba kerül, mint Bányai, akkor jobb pörköltet kell főzni.

Isten hozott újra köztünk // Welcome back, my friend!

Isten hozott újra köztünk! // Welcome back, my friend!

Posted by Orbán Viktor on Saturday, September 4, 2021

Bányai Gábor felől kórházi kezelése alatt többször is aggasztó hírek érkeztek. Márciusban családja azt közölte, hogy súlyos, kritikus állapotban van, lélegeztetőgépre került, és altatásban tartják. A fideszes képviselő február végén kaphatta el a vírust, miután meglátogatta édesanyját a kórházban, és közben ő maga is megfertőződött.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem