Megkéseltek egy nőt az utcán Berhidán

berhida-keseles
Fotó: police.hu

Letartóztatta a bíróság azt a 26 éves férfit, aki az utcán késelt meg egy nőt még múlt héten Berhidán.

A Veszprém Megyei Főügyészség keddi közlése szerint a férfi csütörtök hajnalban minden előzmény nélkül rátámadt egy buszmegálló felé gyalogló 45 éves nőre Berhidán. Előbb dulakodni kezdtek, majd a támadó késsel nyolcszor megszúrta a sértettet a felsőtestén, derék- és vesetájékon. A késelő közben a saját lábát is megsebesítette, majd elfutott.

A megtámadott nő nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.

A férfi letartóztatását a Veszprémi Járásbíróság az ügyészi indítvány alapján egy hónapra rendelte el a szökés, az elrejtőzés, a bizonyítás megnehezítése, illetve a bűnismétlés veszélye miatt – írták.

A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon azt közölte, hogy a berhidai férfit a járőrök egy órán belül a lakásán elfogták, és emberölés kísérlete miatt indult eljárás ellene.

Halálra marta egyéves gyereküket a család kutyája Csongrádban, vádat emeltek az anya ellen

Befesti a MÁV a síneket, hogy ne melegedjenek annyira

Négy embert megkéseltek Szombathelyen

„Miniszterelnök elvtárs, ki kellene már bújni a nők szoknyája mögül”

Brutális gyilkosság Bácsalmáson: nyílt utcán szúrta le volt párját és saját fiát egy férfi

Bedrogoztak és megerőszakoltak egy fiatal lányt a Balatonnál