Orbán Viktor üzent az M7-esen történt busztragédia után

Orbán Viktor
Orbán Viktor miniszterelnök.

Nyolc áldozata és több tucat sérültje van az M7-esen, Szabadbattyán közelében, vasárnap hajnalban történt balesetnek, számoltunk be róla korábban.

A tragédia hírére Orbán Viktor is reagált, a miniszterelnök Facebook-oldalán üzent az áldozatok hozzátartozóinak és a sérülteknek:

„Őszinte részvétem a buszbalesetben elhunyt áldozatok családjainak, a sérülteknek pedig mielőbbi felépülést kívánok. Vigyázzunk egymásra az utakon”

– írta Orbán a hirado.hu állami propagandaoldal cikkét megosztva.

Őszinte részvétem a buszbalesetben elhunyt áldozatok családjainak, a sérülteknek pedig mielőbbi felépülést kívánok. Vigyázzunk egymásra az utakon.

Posted by Orbán Viktor on Sunday, August 15, 2021

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem