Villanyoszlopnak ütközött és meghalt egy idős nő Tatárszentgyörgyön

Ismeretlen okból letért az útról és egy villanyoszlopnak ütközött személyautójával hétfő reggel egy 72 éves nő Tatárszentgyörgyön.

A rendőrség tájékoztatása szerint a nő életéért hiába küzdöttek a kiérkező mentők, nem tudták megmenteni, a helyszínen belehalt sérüléseibe.

A Dabasi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya megkezdte a baleset körülményeinek vizsgálatát.

Továbbterjed a tűz Tatárszentgyörgynél
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről