Csatornába fulladt egy 9 éves gyerek Hajdú-Biharban

Húgával játszott egy csatorna partján, amikor beleesett a vízbe.

Vízbe fulladt egy kilenc éves fiú vasárnap délelőtt Hajdú-Bihar megyében – adta hírül helyszíni forrásokra hivatkozva a haon.hu. A megyei hírportál értesülései szerint a fiú a húgával játszott egy csatorna partján, amikor beleesett a vízbe.

Ménes Dávid, a mentőszolgálat regionális kommunikációs munkatársa az MTI érdeklődésére elmondta, több mentőkocsival és egy mentőhelikopterrel érkeztek a helyszínre. Azonnal megkezdték a két gyerek ellátását, de a fiú életét már nem tudták megmenteni.

A kislányt stabil állapotban vitték a Debreceni Egyetem klinikai központjába. A hajdú-bihari rendőr-főkapitányság ügyet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.

Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség
Magyar Péter: Soha nem volt még példa arra, ami a következő 4 napban jön
Vége a Megafonnak, holnap lapátra kerül az utolsó propagandista, már a bútorokat is eladták