Gyerekükkel a kezében szúrta nyakon korábbi élettársát egy nő Csongrádban

rendőrség

Konyhakéssel nyakon szúrta korábbi élettársát egy Csongrád-Csanád megyei nő, a megyei főügyészségség tájékoztatása szerint az asszony ellen emberölés bűntettének kísérlete miatt indult eljárás.

A megalapozott gyanú szerint az ittas nő és a férfi még szombaton éjjel 11 óra körül keveredett vitába egy megyebeli kistelepülésen a közös gyermekük láthatása miatt.

A nő magához vett egy 15 centis pengéjű konyhakést, és a gyermeket kezében tartó, elforduló sértettet tarkón szúrta.

A férfi a szúrás következtében kórházi ellátásra szorult, súlyos sérülése keletkezett.

A főügyészség a szökés, elrejtőzés, a bűnismétlés és az eljárás meghiúsításának veszélye miatt indítványozta a nő letartóztatását.

Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál
Magyar Péter vizsgálatot rendelt el Orbánék ukrán pénzszállító-rablása ügyében
Emberölés miatt keres a rendőrség egy 18 éves fiút