Orbán: Legyőztük a járványt

És a magyar halálozási adat már csak a második legrosszabb a világon.

Orbán Viktor
Orbán Viktor személyesen állapítja meg, hogy megérkezett az áru. Fotó: Facebook/Orbán Viktor

A Facebookon jelentette be dr. Orbán Viktor járványügyi szakértő, hogy nehéz időszakon vagyunk túl, egy halálos vírus támadt a világra, de mi, magyarok összefogtunk, és legyőztük a járványt.

„Amikor nagy a baj, Magyarországon hősökből sosincs hiány” – folytatta Orbán, és elsorolta, szerinte kik a ma hősei:

az orvosok, az ápolók és a mentősök.

Köszönjük!

Köszönjük!

Posted by Orbán Viktor on Saturday, June 5, 2021

Sok millió magyar nevében hálálkodott többek között a pedagógusoknak, a bolti alkalmazottaknak, az áruszállítóknak, a gyári dolgozóknak és a gazdáknak is.

A nagy diadalhoz egyébként nem árt tudni, hogy Orbán Magyarországa éppen csak nem a legrosszabb halálozási aránnyal került ki a harmadik hullámból, nálunk többen csak Peruban haltak meg lakosságarányosan a járvány következtében.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem