Holtan esett össze tesióra közben egy 14 éves fiú Szabolcsban

A kiérkező mentőknek sikerült újraéleszteniük, jelenleg kórházban kezelik.

mentők
Fotó: Facebook/Országos Mentőszolgálat

Minden előzetes panasz nélkül holtan esett össze egy 14 éves fiú kedden egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei iskolában

– közölte az Országos Mentőszolgálat szerdán a Facebook-oldalán.

❗️HOLTAN ESETT ÖSSZE TESI ÓRÁN A 14 ÉVES FIÚ❗️Tegnap minden előzetes panasz nélkül esett össze testnevelés órán az a…

Posted by Országos Mentőszolgálat on Wednesday, June 2, 2021

Mint írták, a fiú segítségére elsőként két tanára sietett. Az OMSZ munkatársa riasztotta a legközelebbi mentőegységet és a mentőhelikoptert, miközben a teendőket ismertette a pedagógusokkal.

Az egységek percek alatt helyszínre értek és együtt, emelt szinten küzdöttek a fiú életéért, ami rövid időn belül eredményre vezetett. A fiút végül stabil állapotban, légi úton szállíthatták kórházba a mentők – írták.

Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben