Halálra gázolt a vonat egy nőt szombat délután Pécsen

Halálra gázolt a vonat egy nőt Pécsen, egy vasúti átjáróban, közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton.

Azt írták, a Budapest felől Pécs irányába tartó személyvonat a pécsi Ürögi fasoron lévő vasúti átjáróban, eddig tisztázatlan körülmények között ütötte el a gyalogost, aki a helyszínen meghalt. A helyszínelés idejére a rendőrök lezárták a vasúti átjárót, az érintett útszakaszon közlekedők a környező utcákon keresztül tudnak kerülni.

A Mávinform azt közölte: a Baranya InterCity gázolt el egy gyalogost, Mecsekalja-Cserkút és Pécs között a helyszínelés végéig – várhatóan szombat estig – szünetel a vonatközlekedés, pótlóbuszok szállítják az utasokat.

A baleset és az átszállások miatt nő a menetidő a Budapest-Pécs és a Pécs-Gyékényes vonalon.

Gyerekeket szállító busz balesetezett Hird közelében, a sofőr meghalt, sok sérült
Vitézy Dávid újraindította, amit Lázár tönkretett: újra láthatók a MÁV késései
MÁV: Lerohadt egy vonat a Nyugatiban, fennakadás több vonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vonalon, legalább két ember megsérült
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel