Holttesteket találtak Bobán egy családiházban

Két holttestet találtak egy bobai családi házban, az ügyben büntetőeljárást indítottak – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense kedd reggel.

Seffer Lilla elmondta, hogy hétfőn 23 óra után érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy a bobai házban két holttestet találtak.

A helyszíni szemle még tart – tette hozzá.

Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál
Magyar Péter vizsgálatot rendelt el Orbánék ukrán pénzszállító-rablása ügyében
Emberölés miatt keres a rendőrség egy 18 éves fiút