Holttesteket találtak Bobán egy családiházban

Két holttestet találtak egy bobai családi házban, az ügyben büntetőeljárást indítottak – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense kedd reggel.

Seffer Lilla elmondta, hogy hétfőn 23 óra után érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy a bobai házban két holttestet találtak.

A helyszíni szemle még tart – tette hozzá.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban