„Hatara jaba ba*sza, Shakira” – Újabb Orbán-ima került elő Miskolcról

shakira-kanca
Részlet az Újszövetség Gyülekezet videójából.

Még alig tettük túl magunkat a nojtikriző néni katartikus ördögűzésén, László újabb videót küldött a Rövidennek a Miskolcon székelő Újszövetség Gyülekezet miséjéről.

Hogy ezen a felvételen mi történik, azt szintén csak megtippelni lehet, annyi biztos, hogy Orbán Viktorért nagyon kell imádkozni, illetve szóba kerül még Shakira, valamint nem egyértelmű, hogy kijelentőben vagy felszólítóban, de valaki „bassza”.

https://www.youtube.com/watch?v=_4x9fikccEQ

Egy artikulálatlanul őrjöngő nő Orbán-imádsága tarolja le most az internetet
Elfogták az Erzsébet hídról pride-zászlókat a Dunába dobó dilist
Elpusztult három zebra a hatvanpusztai Orbán-birtok közelében
Semjén Zsolt idegei feladták, feljelentette a népszerű humoristát
Kajdi Csaba Magyar Péternek: A kampánynak vége van, nem kell ordítani
Matolcsy Györgyék elváltak, a vagyonon marakodnak