Megtalálták a nőt, aki 11 éves kisfiával az ölében vezetett a Ferihegyi úton

Azt mondta a rendőröknek, óvodás kora óta szokta hagyni vezetni a gyerekét.

Büntetőeljárást indított a rendőrség az ellen nő ellen, aki a fővárosi Ferihegyi úton úgy vezetett, hogy a kormányt az ölében lévő fia fogta.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleményében azt írta: nagy port kavart az egyik kereskedelmi televízió híradójában hétfőn bemutatott, előző nap rögzített felvétel. A 49 éves nőt a felvétel napvilágra kerülését követő harmadik napon azonosították.

A nő a meghallgatásán elmondta, hogy 11 éves fiát óvodás kora óta alkalomszerűen hagyta vezetni. A rendőrök szerint csak a vakszerencsén múlt, hogy baleset egyszer sem történt.

A tájékoztatás szerint „az életveszélyes mutatványról készített videó alapján” a rendőrség büntetőeljárást indított.

Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben