120 migráns próbált átjönni Kübekházánál, megdobálták a rendőröket

Hajnali 3 óra után hőkamerákon keresztül észlelték a csoportot.

Erőszakkal próbált egy csoport migráns Magyarországra jutni Kübekházánál csütörtök hajnalban a rendőrség tájékoztatása szerint.

Azt írják, december 31-én mintegy 120 fő gyűlt össze a szerb oldalon, a magyar-román-szerb hármashatár-jel közelében, a rendőrök 3 óra után néhány perccel a hőkamerákon keresztül észlelték a csoportot.

A migránsok erőszakosan léptek fel a határt védő egyenruhásokkal szemben, köveket dobáltak feléjük, és szidalmazták őket.

A szolgálatot teljesítő rendőrök és katonák megakadályozták a jogellenes határátlépési kísérletet, melynek során sem személyi sérülés, sem anyagi kár nem keletkezett – olvasható a közleményben.

Cáfolja a belügyminiszter a Fidesz-maffia legújabb hazugságát
Kiderült: valóban titkos migránstábor kialakítását tervezte az Orbán-kormány 2024-ben Vitnyéden
Áll a bál: Magyarország beperli az Európai Bíróságot
Kezdődik: felborult egy menekülő embercsempész autója Zalában
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki