Rendőrautók karamboloztak Budapesten, egy rendőr kórházba került

Az egyik rendőrautó egy kerítésnek ütközve állt meg.

Rendőrautók karamboloztak Budapesten
Ütközésben összetört személygépkocsik, köztük két rendőrautó Budapesten, az Istenhegyi úton 2020. december 30-án. Fotó: MTI/Lakatos Péter

Rendőrautók karamboloztak szerdán Budapesten, az Istenhegyi úton, egy rendőr kórházba került.

Csécsi Soma, a Budapesti Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy az említett helyszínen négy jármű ütközött: két rendőrautó és két másik gépkocsi. Közölte, személyi sérülés nem történt, de egy rendőrt a mentők kórházba vittek megfigyelésre.

Az MTI helyszínről származó információi szerint a két rendőrautó megkülönböztető jelzést használt, amikor a baleset bekövetkezett, egyelőre ismeretlen körülmények között. A helyszínen készült fotókon az látszik, hogy az egyik rendőrautó egy kerítésnek ütközve állt meg.

Menesztették a BRFK vezetőjét, akire minden aljasságban számíthatott Orbán
Bocsánatkérést követel a rendőr, akit munkanélkülivé tett Rétvári Bence szemétkedése
Rendőrök vitték el K. Endrét
Fegyverrel fenyegették a Bűnvadászokat, a rendőrök alig akartak intézkedni
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel