Telefonon fogja hívogatni az időseket a Fidesz a jövő héttől

Hollik István hangjával talán könnyebb lesz átvészelni ezeket a nehéz időket.

fideszes tüntetők, idősek, nénik

A Fidesz-KDNP képviselői és önkéntes segítői a jövő hét elejétől felhívják telefonon azokat az idős támogatóikat, akik hozzájárultak a kapcsolattartáshoz és életkoruk alapján szükségük lehet segítségre, vagy csak néhány jó szóra a koronavírus-járvány alatt – újságolta Hollik István szombati videonyilatkozatában.

A Fidesz kommunikációs igazgatója arról magyarázott, ezekben a nehéz időkben különös jelentősége van az odafigyelésnek, a figyelmességnek és a segítségnyújtásnak!

A vírus alapjaiban alakította át a mindennapokat, „most mindannyian a járvány elleni védekezéssel vagyunk elfoglalva, igyekezzük óvni szeretteinket, hozzátartozóinkat” – mondta.

„Vigyázzunk egymásra és különösen figyeljünk az időseinkre, mert minden élet számít!” – hangsúlyozta a Fidesz kommunikációs igazgatója, majd aláhúzta, „ha így teszünk, akkor együtt le fogjuk győzni a járványt”.

Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Magyar Péter reggel sajtótájékoztatót tart az Orbán-kormány „egyik legnagyobb hazugságáról”
Súlyos lelepleződés: a Fidesz nem támogatja a korrupcióellenes intézkedéseket
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon